Ekim 17, 2021

Türkiye Letonya Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

Dünya Kupası Elemeleri’nde büyük fark yaratan Milli Takım’ımız; Letonya’yı konuk ederek milli arayı tamamlıyor. Türkiye ve Letonya’nın tarihi önemdeki bir diğer maçı; online maç izlemenin zirve adresi Jokerbet TV‘de!

Türkiye’nin Durumu

Son yıllarda yakalanan başarılı jenerasyon ile, Avrupa’nın en tehlikeli takımlarından biri konumuna gelen Türkiye; Dünya Kupası Elemeleri’ne de formda bir başlangıç yaptı. Hollanda’yı 4-2, Norveç’i ise 3-0 yenen Milli Takım’ımız; kupaya gitme anlamında en iddialı ekiplerden biri olduğunu kanıtladı. Avrupa’nın önemli takımlarında forma giyen yıldız oyuncularıyla Türkiye; doğru bir oyunla başarılı olması beklenen bir takım konumunda. Şenol Güneş önderliğinde bu oyun oturtulmaya çalışılırken, özellikle de hücum kısmında soru işaretleri bulunmaktaydı. Son maçlarda bu sorulara başarılı yanıtlar veren Türkiye; uzun yıllar sonra yeniden heyecan yaratan bir takım olmayı başardı.

Defans hattındaki Dünya çapındaki isimleriyle, orta sahada yakalanan başarılı jenerasyonla ve uzun yıllar Milli Takım forması giyecek başarılı kalecileriyle Türkiye; ulusal turnuvaların pek çoğunda katılmayı ve başarılı olmayı hedefliyor. Bu elemelerde de alınan ilk iki galibiyetin yanına, Letonya galibiyeti de eklenirse; 20 yıl aranın ardından Dünya Kupası kapıları ardına kadar açılabilir.

Letonya’nın Durumu

Milli takımlar seviyesindeki en büyük başarısını, 2004 yılında Türkiye’yi mağlup ederek yakalayan Letonya; 2004 Avrupa Şampiyonası’ndan bu yana beklediği performansa ulaşamadı. Savunma temelli oyun pratiğiyle sahada yer almayı şiar edinen Letonya; bu dönemde hiçbir ismini beklediği kadar üst seviyeye çıkaramadı. Rusya Ligi’nde ortalama seviyelerde görev alan oyuncuları bulunan Doğu Avrupa ekibi; Türkiye karşısında tarihsel şansıyla puan almayı hedefliyor. Milli Takım’ın şansının dönmediği ekiplerden biri olan Letonya; bu sefer de savunma gücüyle benzer bir başarı elde etmeye çalışacak.

Jokerbet TV ile Milli Maç Heyecanı

Online maç izle sitelerinin bir numarası olarak gösterilen Jokerbet TV; milli maç heyecanlarında da izleyicilerinin destekçisi konumunda. Her maça sağladığı kesintisiz, full HD ve reklamsız yayından ödün vermeyen Jokerbettv46; Milli Takım’ın Dünya Kupası yolculuğunda da en iyi performansı hedefliyor. Yazın oynanacak Avrupa Şampiyonası’nda da en yüksek kalite için çalışmalarına devam eden site; ulusal seviyedeki tüm turnuvalarda farkını ortaya koyuyor.

Süper Lig yayınları, Avrupa’nın majör ligleri ve daha nicelerine ev sahipliği yapan Jokerbet TV; Milli Takım’ın tüm maçlarında kullanıcıların aradığı maç ortamını da sağlıyor. Jokerbet’ten bahis imkanlarını da kullanıcılarıyla buluşturan Jokerbet TV; bir canlı maç izle sitesinden daha fazlası olmayı başarıyor.

Muhtemel 11’ler

Türkiye: Uğurcan, Zeki, Çağlar, Ozan Kabak, Umut Meraş, Okay, Ozan Tufan, Hakan, Yusuf Yazıcı, Kenan, Burak Yılmaz

Letonya: Ozols, Jurkovskis, Cernomordijs, Tarasovs, Fjodorovs, Zjuzins, Tobers, Ikauniers, Ciganiks, Kamess, Uldrikis